Ishte varrosur nga e ëma, gjendet gjallë pas tre ditësh foshnja
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një foshnje është gjetur gjallë pas tre ditësh në një vend ku ishte varrosur nga nëna e tij.

25-vjecarja kishte bërë një varr me rërë dhe dru të marrë nga fabrika pasi kishte frikë nga reagimi i familjes së saj nëse do kuptonin se ka lindur një fëmijë të dytë.

Ajo e pranoi që e kishte bërë një gjë të tillë kur policët e zbuluan trupin e foshnjës.

Ndërkohë, fëmija është dërguar në spital për të marrë mjekimin e duhur dhe nuk dihet nëse do të rikthehet të nëna e tij.

Ngjarja ka ndodhur në provincën KwaZulu Natal në Afrikën e Jugut. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së