Ishin aq të dehur sa nuk kalonin dot rrugen, as pas 10 minutash (VIDEO)
Një video qesharake tregon momentin kur dy burra të dehur qëndrojnë afër një vendkalimi në një rrugë, duke mos qenë të aftë për të kaluar matanë rrugës.

Sipas asaj që shkruajnë mediat e huaja, ka qenë një skocez nga Edinburgu ai që ka marrë pamjet në të cilat shihen dy burrat, në një pikë pushimesh në Benidorm, Spanjë, më 26 gusht.

Madje, njëri nga burrat ishte aq “i lodhur” nga përpjekjet e tij për ta kaluar rrugën, sa që iu desh edhe një pushim.

Dëshmitari kishte shkruar: “Ne i pamë ata për rreth 10 minuta dhe ata thjesht nuk mund të kalonin rrugën”.
Shtuar më 27/09/2017, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori