Ish-drejtori 91 vjeçar shtyhet mbi shinat e trenit (VIDEO)
Pamjet dramatike tregojnë momentin kur ish-shefi i Eurotunnel, 91 vjeçar shtyhet qëllimisht në shinat e trenit në një stacion metroje në Londër.

Sot Paul Crossley, 46 vjeç, u dënua për përpjekje për të vrarë Sir Robert Malpas dhe një tjetër pasagjer, Tobias French.

Pamjet e kamerave të sigurisë që u paraqitën për herë të parë, tregojnë se si i moshuari hidhet mbi binarët e trenit.

Fatmirësisht, viktima ishte në gjendje të ringrihet me ndihmën e pasagjerëve.

Sulmuesi i sëmurë hipi në një tren nga Tottenham në Marble Arch, ku ai e shtyu zt. Robert vetëm një minutë para se një tren të mbërrinte më 27 prill.
Shtuar më 05/10/2018, ora 18:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori