Iphone 8 del sot në treg, kompania rrëfen dështimin
Pëlqej
Apple po hedh në treg sot një produkt të ri, i cili normalisht parashikon radhë të gjata dhe njerëzitpresin me orë të tëra përballë dyqaneve por nuk ka ndodhur kështu.

Rradhët jashtë dyqanit të Apple në Londër ishin më të vogla se zakonisht për shkak se mesa duket njerëzit nuk presinIphone 8 por Iphone X shkruan Albeu.com.

Ndërsa iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus po lëshohen sot, shumë konsumatorë po presin derisa iPhone X të lëshohet në nëntor.

IPhone 8 dhe 8 Plus janë smartphonët e parë nga që karikohen pa fishë si dhe pretendohet se ekrani dhe kamera do jenë të një cilësie më të lartë.

Gjtihsesi sipas deklaratave të deritanishme të kompanisë kurrë nuk ka pasur humbje si këtë herë . /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2017, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori