Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Intervista më e veçantë e Muhammed Ali (VIDEO)
Ka ndërruar jetë në moshën 74-vjeçare legjenda e boksit, Muhamed Ali,i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje në mushkëri, sëmundje që iu përshkallëzua edhe nga parkinsoni.

Ai ishte kampioni i peshave të rënda në boks.

Muhamed Ali ka dhënë me qindra intervista por më e famshmja është ajo që i ppërgjigjet pyetjes së gazetarit, nëse ai kishte truporoje apo jo.

Ndiqni videon e mësipërme dhe dëgjojeni përgjigjen fantastike të tij. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2016, ora 22:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori