Interesante, gjarperi gelltit kangurin!
Albeu.com
Nje gjarper i llojit Piton, ha nje kangur te tere. Sic dihet, kanguri eshte atletik dhe vrapon shume shpejte por gjarperi del me i shkathet. Ne fillim, gjarperi gulfat kangurin e me pas e ha te terin per rreth 2 ore e gjysme.


SHIKONI TE GJITHA FOTOT SE SI GJARPERI HAN KANGURIN
Shtuar më 01/11/2008, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori