Instagram bën ndryshimin që do t'a duam të gjithë!
Pëlqej
Instagram është kthyer në një ndër rrjetet sociale më të përdorura në botë dhe sapo bëri një ndryshim që do ta duam të gjithë.

Rrjeti social për fotografi tani do t’i lejojë bizneset në Instagram që t’i skedulojnë (programojnë) postimet e tyre.

Instagram më herët kishte shtuar edhe mbështetjen për Draftet, që i lejonte menaxherët e rrjeteve sociale dhe përdoruesit e tjerë që ta përgatitnin një postim dhe ta ruanin për publikim të mëvonshëm.

Instagram thotë se mbështetja për profilet që s’janë biznese është në përgatitje e sipër dhe do të lëshohet në fillim të 2019’ës. /albeu.com/

Shtuar më 07/02/2018, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori