Indi, varros të gjallë vajzën 10-vjeçare
Indi, një person ka tentuar të varrosë të gjallë të bijën e tij 10-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në Tripura të Indisë ku Abdul Hussein hapi një gropë në oborrin e pasmë të shtëpisë, në kohën që gruaja nuk ishte aty.

Nga imazhet shohim se ai e ka futur vajzën me duar të lidhura dhe gojën e mbyllur në gropë, me justifikimin se nuk e donte si fëmijë pasi ishte vajzë.

Hussein është i arrestuar dhe akuzohet për tentativë vrasjeje. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori