Imazhet e shëmtuara të kafshëve që i kanë bërë tatuazhe (FOTO LAJM)

Dashamirët e kafshëve, që duan ta kenë në trup imazhin e gjallesës së preferuar, të mos i marrin shembull rastet që mund t’i shohin më poshtë.

Ka raste, kur ilustrimet janë si duhet, por përzgjedhja e tyre për t’i pasur përgjithmonë në trup nuk është e dëshirueshme.

Lopa që nxjerrë gazra është mjaft qesharake, por vështirë se do të donte dikush ta ketë përherë në bark.

Fotografitë e shfaqura më poshtë, tregojnë disa tatuazhe ekstreme si insektet që duket se po i dalin nga prapa dhe merimangën në mes të fytyrës.
Shtuar më 08/10/2017, ora 08:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori