Ide fantastike për dekorimin e oborrit (FOTO LAJM)

Imagjinata e atyre që kanë një shtëpi më oborr dhe hapsirë ka arritur kulmin me këto ide për të dekoruar kopshtin, përcjell albeu.com.

Nëse keni goma të vjetruara dhe që janë të papërdorshme në shtëpinë tuaj, atëherë ato mund t’i përdorni në forma të ndryshme për dekorimin e kopshtit tuaj.

Këto foto janë një mënyrë e shkëlqyer për të shtuar bukurinë në zonën tuaj të kopshtit, dhe mund të funksionojnë si mure, mobilje, veçori të ujit dhe mbjellje. Kështu që hidhini një vështrim në disa ide të frymëzuara . /albeu.com/

Shtuar më 10/09/2017, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori