I riu hap fshehurazi gjërat e të dashurës duke bërë zbulimin që po e le pa gjumë
Pas një viti bashkë, ai zbuloi pjesën e errët të saj ndërkohë që mendonte se gjërat po shkonin shumë mirë. Një student amerikan ka ka publikuar në Reddit një mesazh që për të ka qenë mjaft shqetësues.

Në mesazhin e publikuar, 20 vjeçari shkruan se ishte çuditur nga ajo që kishte gjetur në gjërat e të dashurës.

"Kemi një vit që jetojmë bashkë dhe kurrë nuk u bëra kurioz për gjërat e saj, por një ditr kur ajo iku në leksion u ngrita dhe instiktivisht fillova të hapja disa prej kutive ku ajo mbante gjërat", tregon djali duke vijuar: Aty gjëta mjaft gjëra të shpifura që nuk e di përse duhej t'i ruante.

"Disa qime floku të miat që ishin hequr nga krëhri, leukoplaste të përdorura të miat, një gjysmë sapuni, kondomë të përdorur dhe qese kondomi, fatura të vjedhura nga portofoli im, një çëmçakëz të përdorur, një karikues telefoni, furçën time të dhëmbëve që mendova se e kisha humbur, disa ilaçe të miat, etj", shkruan ai duke pyetur se tani nuk di se si të tillet me të dashurën dhe se çfarë do të thotë kjo. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2019, ora 14:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori