I kerkon djalit nuse ne internet
Albeu.com
Amerikania 63-vjeçare është shqetësuar seriozisht për shëndetin e djalit të saj, i cili as në moshën 31-vjeçare nuk mund të gjejë gruan e jetës. Për të shtyrë pak gjëra, ka hapur një ueb sajt ku reklamon aftësitë e tij dhe i fton vajzat e interesuara të lajmërohen.
Gery Brin gjithmonë është përpjekur të gjejë vajzën e përsosur për djalin e saj Colbyn. Ali, pasi që situata përmes rrugës natyrore nuk ka shkuar ashtu siç e ka menduar ajo, ka vendosur për ueb sajtin.

Ueb sajti i saj tashmë është shndërruar në shërbim të llojit të vet, në të cilin mund të paraqiten kushdo që është i vetëm dhe dëshiron të gjejë dashurinë.
Shtuar më 18/07/2010, ora 16:10
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori