I kalon makina përsipër, fëmija shpëton mrekullisht (VIDEO)
Duket e pabesueshme por një fëmijë në Kinë mbijetoi edhe pse një makinë i kaloi atij përsipër. Ngjarja e rëndë u regjistrua në qytetin kinez të Jining.

Siç e shihni edhe nga videoja më lartë, 6-vjeçari po luante në një rrugë pranë shtëpisë së tij, kur një makinë i kaloi atij përsipër. Pasi kalon makina, fëmija është ngritur duke shkuar në drejtim të shtepise. Mediat raportojnë se fëmija ka pësuar dëmtime në fytyrë dhe gjymtyrë por është jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/


Shtuar më 25/08/2014, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori