I dashuri i saj po flinte, ajo zgjedhë një mënyrë të çmendur për ta zgjuar nga gjumi (VIDEO)
Pëlqej
Nëse keni menduar të ankoheni nga i dashuri ose e dashura juaj, shikoni këtë video së pari.

I dashuri i saj po flinte, ndërsa ajo ka menduar që të bëjë një çmenduri, të cilën pa hezituar shumë edhe e ka bërë, shkruan lajmi.net

Ajo ka marrë 8,000 petarda dhe i ka lidhur bashkë, ndërsa mbi të dashurin e saj dhe rreth shtratit i ka ndezur duke shkaktuar kështu krisma të mëdha e shumë tym.

I dashuri i saj zgjohet nga gjumi, por fare nuk bëhet nervoz, duke qeshur pyet, “Çfarë dreqin po ndodhë”.


Shtuar më 14/09/2017, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori