Hollande "ndan" Obamën me Michell (FOTO-LAJM)

Pas më shumë se dy dekadash, presidenti francez, Francois Hollande u bë i pari president që viziton SHBA-në. Por vizita e tij erdhi në një moment të sikletshëm, pak pasi ishte ndarë nga partnerja e tij për shkak të një afere të publikuar në media.

Kjo ngriti pikëpyetje se kush do e shoqëronte presidentin në darkën zyrtare të shtruar për nder të tij. Zgjidhja ishte kjo: Barack dhe Michelle Obama e ulën presidentin francez mes tyre. Për të minimizuar akoma më shumë sikletin për Hollande, u vendos që nga axhenda e darkës të fshihej kërcimi.
Ndërkohë në këtë mbrëmje ishin të ftuar shumë emra të njohur të muzikës, politikës dhe kinemasë. /albeu.com/


Shtuar më 12/02/2014, ora 13:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori