Historia prekëse e vajzës që humbi këmbët në një aksident (FOTO LAJM)

Një studente e cila i humbi të dyja këmbët">këmbët pasi u përplas nga një tren u shpreh se vdekja i kaloi para syve.

Mandy Horvath rrëfeu se kishte dalë jashtë për të pirë një cigare dhe nuk mban mend asgjë nga momenti i goditjes nga një tren që udhëtonte në 50 km / h.

Mandy humbi të dyja këmbët">këmbët e saj mbi gjunjë pasi ajo u godit nga treni, përcjell albeu.com.

Ajo kujton momentin e parë kur e mori vesh se kishte mbetur pa këmbë, për të cilin shprehet se nuk e priti aspak mirë.
"Fillova të gjuaj në ajër dhe më zuri paniku".

Por tre vjet më vonë, Mandy, 24 vjeç, tani është në gjendje të marrë disa hapa duke përdorur protezat në këmbë dhe është e vendosur të mos lejojë që të humbë momentet më të mira të jetës për shkak të një fatkeqsie. /albeu.com/


Shtuar më 05/10/2017, ora 12:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori