Hidhet në kafazin e tigrit, 22-vjeçari humb jetën (VIDEO)
Një i ri indian ka gjetur vdekjen pasi ka rënë në kafazin e një tigri në kopshtin zoologjik në Nju Delhi.

17-vjeçari i identifikuar vetëm si Maqsood është hedhur brenda rrethimit ku gjendej një tigër i madh i bardhë, pavarësisht thirrjeve të vazhdueshme të kujdestarëve të kopshtit për të qëndruar larg.

Momentet të kapura nga një celular tregojnë se si menjëherë sapo i riu është gjendur nën kafazin e tigrit, kafsha e madhe i është afruar menjëherë dhe më pa e ka vrarë duke e kafshuar në fyt. Përpjekjet për ta larguar kafshën duke e qëlluar me gurë ka qenë të kota, pasi i riu ka humbur jetën. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori