Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Hëna gjigande shfaqet nesër në mbrëmje
Një hënë gjigande është ajo që duhet të presim nesër në darkë. Sipas disa astronomëve të NASA-s, planeti do të shfaqet 14 për qind më i madh dhe 30 për qind më i shndritshëm sesa zakonisht.

Spektakli do të jetë mahnitës dhe të gjithëve do të na duket sikur po shohim një superhënë. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2012, ora 17:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori