Hauwei prezanton nesër "përbindëshin" e celularëve, Mate 20X (VIDEO)


Pëlqej
Me procesorin, rezolucionin dhe ekranin e madh, ai konsiderohet si një "përmbindësh" i celularëve.

Bëhet fjalë për Mate 20X që do të prezantohet nësër nga Huaëei në Londër.

Mate 20X do të jetë i përqendruar tek lojërat dhe do të ketë një ekran si asnjë më parë, 7.21 inç, shkruan Albeu.com.

Kompania e ka pajisur atë me një bateri më të fuqishme...për një kohëzgjatje më të madhe duke i ofruar përdoruesve lehtësira.

Kompania i ka ruajtur detajet për telefonin duke nxitur kureshtjen e të fiksuarëve pas teknologjisë që të ndjekin se çfarë do të ndodhë nesër. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori