Hashim Thaçi s’e prish terezinë, luan shah me babën (FOTO)

Edhe pse sot opozita ka dalë në shesh duke protestuar, Hashim Thaçi duket se nuk është marrë aq shumë me protestën dhe protestuesit.

Pasi është fotografuar në mëngjes duke pirë kafe, Thaçi këtë herë ka postuar vetë në Facebook një foto ku shihet duke luajtur shah me babain.


“Në këtë ditë të bukur pranverore me shi, beteja kryesore e ditës ishte loja e shahut me babën në Burojë. Çaji nga nana” ka shkruar Thaçi./albeu.com/

Shtuar më 18/04/2015, ora 20:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori