Harron që është fëmijë i vërtetë (VIDEO)
E bën këtë gjë pasi mendon se i bëjnë mirë muskujve dhe trupit të fëmijëve. Por të tjerët nuk mendojnë si 51-vjeçarja ruse Lena Flokina, e cila së fundmi është shfaqur në një video ku duket duke vërtitur një bebe dyjavëshe.

Edhe pse për Lena Flokina kjo është një gjë normale që u bën mirë foshnjave dhe janë të shumtë ata të cilët e paguajnë që të njëjtën gjë ta bëjë me fëmijët e tyre, por nuk janë të paktë ata të cilët kritikojnë. /albeu.com/


Shikoni videon:


Shtuar më 03/03/2012, ora 17:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori