Hakmarrja e "ëmbël" e punëtorëve kur shefi nuk u jep rrogën (VIDEO)
Disa punëtorë të zemëruar ndërtimi në Australi, i janë hakmarrë shefit të tyre duke shkatërruar një punim që e kishin ndërtuar kohët e fundit me një sharrë me zinxhirë – për shkak se nuk i kishte paguar.

Pamjet e këtyre punëtorëvezemëruar ishin ngarkuar në Facebook të dielën në grupin “Uptrend Engineering and Construction”.

Videoja hapet me një imazh të sharrës me zinxhirë, dhe më pas shfaqet njëri punëtor duke u hakmarrë.


Shtuar më 04/03/2019, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori