Guiness, macja me dy fytyra rron 12 vjet
Macja Frank dhe Loui ka lindur me dy fytyra, dy gojë dhe tre sy e cila u shpëtua nga Marty Stevens 12 vjet më parë. Ai bëri që ajo të hynte në librin e rekordeve botërore Guiness për vitin 2012 si macja më e moshuar.

Frank dhe Loui është një mace llojit Janus dhe këto mace kanë defekte të lindura. Mark e ka ushqyer macen me disa tuba ushqimi, për 3 muaj. Stevens shpresonte se kjo do ta shpëtonte nga ndonjë mbytje e ushqimit. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2011, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori