Gruaja lind në tualetin e shtëpisë, pamjet mrekullojnë botën (VIDEO)
Një çift vendosi që fëmijën e tyre ta lindnin në një mënyrë sa më natyrale.

Dhe kështu, ata nuk shkuan në spital, por morën dy mami në shtëpi, të cilët ndihmuan bashkëshorten të sillte në jetë fëmijën, raporton Albeu.com.

Ajo lindi në vaskën e tualetit e asistuar nga dy mamitë.

Nëna, Elle Lindquist është një blogere e njohur, e cila mori miliona shikime në Yuotube në lindjen e djalit, ndërsa më pas u shpreh se ajo ishte mënyra më e mirë për të lindur fëmijën,

Shtuar më 08/09/2018, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori