Gruaja kap gjarprin duke i ngrënë vezët në kuzhinë (VIDEO)
Ky është momenti i tmerrshëm kur një çift futet në kuzhinë dhe zbulon një të paftuar.

Një gjarpër i zi ishte duke u ngrënë vezët nga kuzhina.

Laura Neff dhe i shoqi e filmuan këtë moment dhe e publikuan atë më pas në YouTube.

Sipas Lauras, gjarpri nuk është helmues dhe ushqehet kryesisht me minj. /albeu.com/


Shtuar më 02/09/2017, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori