Gruaja humb memorien gjatë lindjes, gjesti i burrit të saj bën xhiron e botës
Steve dhe Camre Curto janë bashkë për 10 vjet. Sidoqoftë, pasi humbi kujtesën e saj gjatë lindjes, Camre nuk mund të kujtojë asnjë prej tyre.

Duke kërkuar një mënyrë për të ndihmuar gruan e tij të kujtonte vitet e tyre së bashku, Steve, 38 vjeç, nga Michigan, SHBA, shkroi një libër.

Ai ka hedhur aty gjithë kujtimet e tyre, dhe sot Cemre edhe pse nuk i kujton gjërat ajo po kënaqet duke i lexuar.

Mjekët thonë që me kalimin e kohës, gruas do të rikthehet memoria. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2019, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori