Google krijon GIFs me fotot tuaja
Google ka lançuar Motion Stills, një aplikacion falas OS që merr fotografitë tuaja nga Apple Live dhe i kthen ato në animacione.

Pasi ju të bëni një foto live (në thelb një video të shkurtër) në iPhone tuaj, Motion Stills do të tregojë startin optimal dhe përfundimtar për të krijuar një animacion dhe gjithashtu të ndarë nga sfondi për të siguruar që korniza juaj të duket interesante.

Aplikacioni mund të gjenerojë GIFs apo edhe montazhe filmi nga të shkrepjet tuaja.

Ju gjithashtu mund të shpërndani krijimet tuaja në rrjetet sociale dhe shfletoni fotografitë, gjithashtu. Rezultatet duken shumë më interesante se sa nga ajo që ju merrni me Boomerang Instagram, dhe duket sikur ka më shumë hapësirë për kreativitet me Motion Stills./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori