Gjysmë krokodil e gjysmë peshk, krijesa misterioze shokon banorët
Duket sikur në këtë botë cudirat nuk kanë fund dhe këtë herë njerëzit kanë mbetur sërish të fjalë.

Një krijesë misterioze është parë ditën e sotme në Kinë.

Me trup peshku dhe me gojë krokodili, krijesa u pa në Parkun e Liqenit të Baiyunit, në Guangzhou.

Kafsha e çuditshme ka shkaktuar panik tek qytetarët dhe autoritetet kanë ndaluar notimin në Parkun e Liqenit. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori