Gjyshja joshëse çmend burrat, plasin ofertat për martesë (FOTO LAJM)

Gjyshja më e njohur e Britanisë është përmbytur me oferta për martesë nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Carrie Hilton, 36 vjeç, u bë e famshme kur vajza e saj 17-vjecare lindi një vajzë me emrin Jessica dhe kështu u bë gjyshja më e re në Britani, përcjell albeu.com

Ajo punon si menaxhere e shitjeve në Bolton është ndoshta gjyshja më e re e Britanisë.

"Unë kam pasur shumë mesazhe nga admiruesit. Shumica e tyre kërkojnë takime. Unë kam pasur edhe disa njerëz që kërkonin të martoheshin me mua, "tha ajo.

Carrie ka marrë mesazhe nga burrat në Spanjë, Turqi, Greqi dhe madje edhe në Tajlandë.

Për fat të keq për admiruesit e saj Carrie e ka një të dashur dhe e do shumë. /albeu.com/


Shtuar më 12/02/2018, ora 09:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori