Gjyshja e 8 nipërve dhe mbesave çudit botën, lind katërnjakë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një grua është bërë nëna më e madhe në moshë e katërnjakëve në Britani.

Tracey Britten, 50 vjeç, lindi dy binjake identike, një tjetër vajzë dhe një djalë muajin e kaluar.

Të katër foshnjat e reja u morën menjëherë në kujdesin intensiv në spital

Sigurisht që kjo ishte një surprizë për të gjithë Britaninë, pasi në këtë moshë është edhe më e vështirë të bësh fëmijë, e aq më pak katërnjakë.

Por Taracye, gjyshe 8 nipërve dhe mbesave, ia doli dhe shpreson se bebet do të jenë në shtëpi në kohë për Krishtlindje. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori