Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Gjobë, burg dhe shumë telashe, vendi ku ndalohen fotografitë (FOTO LAJM)

Koreja e Veriut – Nëse dëshironi të vizitoni vendin në fjalë, përpiquni të tregoheni të kujdesshëm dhe të kufizuar me veprimet/sjelljet tuaja. Nuk mund të fotografoni asgjë pa kërkuar dhe pyetur fillimisht nëse është apo jo e lejueshme. Mund të përballeni me gjobë ose të përfshiheni realisht në telashe.
Udhëtimet janë çlodhëse dhe të shumëpritura, për aq kohë sa jeni duke i bërë gjërat në mënyrën e duhur.

Por çfarë ndodh nëse gabimisht shkrepni një fotografi në vendin e gabuar?


Njihuni në këtë galeri fotosh me 6 vendet ku fotot janë të ndaluara!!!
Shtuar më 23/08/2019, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori