Gjeti një iPhone në fund të detit, befasohet kur e hap atë (VIDEO)
Bëhej fjalë për një telefon iPhone të cilin e kishte humbur dikush para 9 muajve.

Ai u gjet nga zhytësit dhe fatmirësisht edhe pas qëndrimit nëntë muaj nën ujë ai arriti të ndizej sërish gjë që befasoj pa masë zhytësit.

iPhone 6s PLUS ishte i mbështjellë me një mbrojtëse plastike e cila është rezistente ndaj ujit. Pasi që mbushën baterinë, zhytësit hapën telefonin dhe gjetën pronarin të cilit edhe i kthyen telefonin e tij. /albeu.com/


Shtuar më 21/04/2019, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori