Gjendet një krijesë e çuditshme në bregdetin e Malibusë (FOTO)

Një krijesë e çuditshme është gjetur në bregdet dhe është shumë e vështirë të kuptohet se çfarë është.

Krijesa gri dhe e bardhë duket të mos ketë sy apo edhe gojë të dukshme, por ajo ka një palë të madhe cajones, transmeton lajmi.net.

Kjo gjë në formë ovale u shfaq në Leo Carrillo Beach në Malibu, por nuk duket si një peshk, gaforre ose bimë normale. /albeu.com/

Shtuar më 04/07/2017, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori