Gjeli i detit bllokon rrugën për të kaluar gjelat e tjerë (VIDEO)
Një gjel deti në New Hampshire bëri një gjest sikur të ishte polic që rregullon komunikacionin.

Në një video që po qarkullon në internet, shihet një gjel deti që del në mes të rrugës dhe i zë pritën veturave që po vinin.

Ai ndalon veturat që të qarkullojnë, derisa gjelat tjerë të kalojnë rrugën në anën tjetër.

Shikoni videon qesharake të kësaj shtaze.
Shtuar më 22/03/2019, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori