Gafat më të mëdha dhe qesharake në ndërtim (FOTO-LAJM)

Për faj të projektuesve apo zbatuesve, na ka ndodhur të shohim shpesh ndertesa apo vepra publike të realizuara keq. Ka edhe nga ato, të cilat të bëjnë për të qeshur.

Një qyp tualeti ku mbi të është edhe dushi, dritare të shtrëmbura, bankomatë bankash të ndryshëm nga të tjerët, në fotot më lartë mund të shikoni dhjetëra gabime gjatë ndërtimit, nga të cilat mbetesh me gojë hapur dhe është shumë e vështirë të gjesh arsyen se përse ka ndodhur një gjë e tillë. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 17:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori