Gabimisht publikon video seksi në storyn e Facebook, shokohen familjarët
Zeinepa Galibova nga Valkosel në Bullgari bëri një video seksi, në të cilën ajo regjistroi poze të nxehta dhe gjoksin e zhveshur duke folur në të njëjtën kohë me një fjalor të pistë.

Ajo deshi të dërgojë videon si një mesazh për burrin e saj, i cili ishte në Angli në atë kohë.

Në vend të kësaj, videoja u postua gabimisht si një histori në Facebook, e cila u pa nga 2,000 miq të saj.

Sipas mediave lokale, familja dhe miqtë e saj ende janë të shokuar për shkak të videos.

Djali i saj 20-vjeçar u zotua të mos kthehej në shtëpi. Bashkëshorti i saj gjithashtu tha se nuk do të fliste me të për pak kohë. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2019, ora 21:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori