Futet në bagazhin e makinës së gruas, e kap duke e tradhtuar
Diçka e pazakontë ka ndodhur në Sangallë të Zvicrës, ku burri, nën dyshimin se gruaja po e tradhtonte, vendosi bënte diçka ekstreme, për ta kapur mat. Futetbagazhin e makinës së saj, fshehurazi. Pas disa minutash, siç shkruan "Almakos", ajo ndalon në parkingun e një restoranti ku takon një burrë tjetër, që hipën me të në makinë. Kaq ka mjaftuar për bashkëshortin e tradhëtuar. Ai doli nga bagazhi dhe nisi të keqtrajtonte gruan e tij. U desh ndërhyrja e policisë për të qetësuar situatën. Gruaja përfundoi në spital për disa orë. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori