Fustani perfekt i Krishtlindjeve! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Festat e fundvitit tashmë janë shumë pranë dhe kjo gjë ndihet edhe nga atmosfera e krijuar kudo nëpër qytet dhe familjet tona.

Ndërkohë kë pema e Krishlindjeve është zbukuruar prej disa ditësh tashmë, shumë prej nesh kanë menduar edhe për rrobat e mbrëmjes së Krishtlindjeve, shkruan Bordo.al

Në këtë periudhë festash stilistë të shumtë janë frymëzuar nga atomosfera e krijuar dhe kanë realizuar fustane të cilët janë perfekt për mbrëmjen e Krishtlindjeve.
Shtuar më 20/12/2017, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori