Furça e dhëmbëve "shkaktare" që 5 vjeçarja mund të ketë probleme me të folurit
5 vjeçarja pëson incident, furça e dhëmbëve i krijon një vrimë në fytë

Një vajzë 5 vjeçe ka pësuar një incident, derisa ishte duke pastruar dhëmbët e saj.

Celeste Gravenmeier, ishte duke kërcyer mbi shtrat dhe të njëjtën kohë edhe duke pastruar dhëmbët, dhe kështu brusha i shkaktoi një vrimë brenda fytit të saj, shkruan Daily Mail.

Babai i saj Mitchell Gravenmeier, nga West Valley City, duhej ta nxitonte atë për në spital.

Pas kësaj 5 vjeçarja iu nënshtrua një operacioni për më shumë se dy orë.

Vajza e vogël tani po rikuperohet, por ka mbetur ‘e frikësuar’ për të larë dhëmbët dhe mund të përballet me probleme të të folurit në të ardhmen.
Shtuar më 20/11/2019, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori