Fundjava më e ftohtë e dimrit?!
Duket se jo vetëm Shqipëria po përjeton një mot të ftothtë, por edhe në mbarë botën temperaturat kanë qenë të acarta.

Shumë vende të botës janë përfshirë nga i ftohti i ashpër i shoqëruar shpesh me pasoja dhe dëme. Por pritet që situata të përkeqësohet.

Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të preken nga ajo që quhet "Stuhia monstër".

Banorët e shteteve të ndryshme në SHBA po përjetojnë mot të egër dhe pritet që mot i tillë të jetë edhe në ditët në vijim. /Albeu.com/
Shtuar më 21/01/2016, ora 22:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori