Fundet longuette, si ti kombinoni
Pëlqej
Minifundet nuk mund të vishen në çdo rast, por ato maxi sigurisht që po, por duhet të dimë ku duhet të fokusohemi këtë sezon.

Kombinimi i fundeve longuette, me gjatësi mesatare mbi apo nën gju, mund të jenë një ide e mirë duke parë se janë në shumë koleksioni Pranverë-verë 2018.

I gjerë, apo tub, apo plisse, fundet longuette në të gjitha versionet e tyre janë një model mjaft i dashur dhe janë në krye të klasifikimeve të veshjeve më të dëshiruara të momentit. Ndiqni fotogalerinë për të parë kombinimet e mundshme.
Shtuar më 23/02/2018, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori