Frikë dhe kaos në Australi, breshëri thyen xhamat e makinave (VIDEO)
Një stuhi breshëri e frikshme ka prekur Brisbane, metropolin e tretë australian më të madh për nga popullata. Sipas mediavehuaja, një numër i madh automjetesh janë dëmtuar nga breshëri ndërkohë që rrugët u përfshinë nga kaosi. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2014, ora 19:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori