Fqinji hero, shpëton burrin nga banda e majmunëve (VIDEO)
Ky është momenti kur një burrë u sulmua nga një bandë majmunësh në rrugë.

Ai po kthehej në shtëpi kur në Indinë veriore kur majmunët iu sulën duke e hedhur në tokë. Pamjet tregojnë momentin kur një majmun i hidhet sipër Nikunj Goyal, shitës temjani në qytetin e Vrindavan, Uttar Pradesh, dhe e hedh në tokë.

Më pas dy majmunë të tjerë kërcejnë mbi të dhe e kafshojnë. Ishte një fqinj me fshesë që i erdhi në ndihmë Nikunj. Goyal pësoi kafshime dhe gërvishtje nga sulm, dhe u trajtua për tërbimin.
Shtuar më 09/07/2019, ora 12:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori