Fotot më të mira të vitit (FOTO LAJM)

Këto janë fotot bardhë e zi nga anembanë botës që kanë fituar çmime në “2017 Black and White Photography Awards”.

“MonoVisions Photography Awards” pranon foto nga amatorë dhe profesionistë pwr ti promovuar dhe dhënë çdo vit çmime për imazhet bardhë e zi më të bukura.

Çmimet jepen në 12 kategori dhe fituesit marrin nga 5 000 dollarë secili. /albeu.com/

Shtuar më 04/09/2017, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori