Fotot më të bukura në ditë me shi (FOTO LAJM)

Mesa duket ditët me shi do vazhdojnë të na shoqërojnë dhe në ditët në vazhdim. Por përveç mërzitjes që mund të na shkaktojë shiu, ka persona që u pëlqen dhe arijnë të kthejnë në art çdo pikë që bie.

Chistophe Jacrot njihet ndryshe si “burri i shiut”. Atij i është vendosur ky epitet për arsyen sepse është i apasionuar pas shkrepjes së fotove kur kur qielli është i vrenjtur e sidomos kur bie shi.

Ai udhëton anembanë botës, në mot të keq, me qëllim realizimin e fotografive melankolike e romantike që atij i dhanë kaq shumë famë./albeu.com/Shtuar më 05/11/2019, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori