Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
Fotot e tyre bënë xhiron e botës, ky është "dhëndri" i Barack Obama (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pak ditë më parë, një foto e vajzësObamës duke u puthur me një djalë bëri xhiron e mediave botërore.

Maila Obama habiti publikun amerikan me puthjen e saj pasiononte me një djalë, në kampusin e universitetit të Harvardit.

Por kush është djali që i ka marrë zemrën vajzësObamës?

Ai quhet Rory Farquharson, është 19 vjeç dhe vjen nga Britania e Madhe.

Rory vazhdon studimet për drejtësi në Harvard, në vitin e tij të dytë.

Djaloshi i përket një familje të investuesve në banka dhe ka lidhje me familjen mbretërore britanike pasi është kushëri me mbretëreshën e Buckingham Palacet. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2017, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori