Fotot e rralla dhe të pathënat e gruas së Kim Yong (FOTO LAJM)

Daljet e saj në publik janë kaq të pakta saqë numërohen me gishtat e duarve.

Ri Sol-ju, bashkëshortja e udhëheqësit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un njihet shumë shumë pak dhe raportimet nga Korea e Jugut thonë se ajo është 28 vjeç dhe ka tre fëmijë.

Ajo është kritikuar për mbajtjen e çantave luksoze nga Dior dhe Chanel, ndërsa shumë civilë të Koresë së Veriut luftojnë me varfërinë dhe urinë.

Besohet se Ri solli në jetë fëmijën e saj të tretë vetëm një vit më parë pasi u zhduk nga vëmendja e publikut për disa muaj. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2020, ora 21:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori