Fotot e pa publikuara më parë të Titanic (FOTO LAJM)
Titaniku është një prej anijeve më të mëdha të ndërtuara ndonjëherë dhe padyshim një nga më të njohurat.

Anija më e famshme në histori u mbyt pasi u përplas me një ajsberg ndërsa udhëtonte nga Southampton të Anglisë për në New York të SHBA-së, më 15 prill 1912">1912.

Tashmë, pas më tepër se sa një shekull nga dita e fatkeqësisë, Thomas Schmid sjell pamje me ngjyra nga brenda ambienteve të anijes. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2017, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori