Fotoja që i përloti të gjithë, burrë e grua me kancer të bashkuar derisa vdekja i ndau

Ky është momenti prekës kur dy prindër të diagnostikuar me kancer shtrëngojnë duart e njëri-tjetrit si për lamtumirën e fundit.

Çifti Julie dhe Mike Bennet u përballën me vdekjen, pasi të dy u diagnostikuan me kancer.

Fotoja e tyre që u bë virale në internet është bërë përpara se Mike të ndërronte jetë.

Tre fëmijët e çiftit thanë se donin që bota të mësonte se sa shumë e donin njëri-tjetrin.

Fëmijët Luke (21 vjeç), Hannah (18 vjeç) dhe Oliver (13 vjeç_ tashmë përballen me të ardhmen si jetimë. /albeu.com/

Shtuar më 11/02/2017, ora 21:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori