Fotografohet anakonda e gjatė 8 metra (FOTO LAJM)

Fotografisti zvicerian Franco Banfi, ka vizituar zonën e Mato Grosso-s në Brazik ku ka fotografuar anakondën gjigande.
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Fotografisti zvicerian Franco">Franco Banfi">Banfi, ka vizituar zonėn e Mato Grosso-s nė Brazik ku ka fotografuar anakondėn gjigande.

Fotografisti i guximshėm ka arritur qė pėrkundėr rrezikut, tė fotografojė anakondėn e gjatė plot 8 metra qė jeton nė lumin e lėsaj zone.

Shihni mė sipėr fotografitė. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2012, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.