Fotografohet anakonda e gjatë 8 metra (FOTO LAJM)

Fotografisti zvicerian Franco Banfi, ka vizituar zonën e Mato Grosso-s në Brazik ku ka fotografuar anakondën gjigande.
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Fotografisti zvicerian Franco">Franco Banfi">Banfi, ka vizituar zonën e Mato Grosso-s në Brazik ku ka fotografuar anakondën gjigande.

Fotografisti i guximshëm ka arritur që përkundër rrezikut, të fotografojë anakondën e gjatë plot 8 metra që jeton në lumin e lësaj zone.

Shihni më sipër fotografitë. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2012, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit